PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ 2024

!!!PROSÍM POZOR!!! Do kalendáře se vloupal šotek a schoval do něj jednu chybu. Proto si, prosím opravte v květnu datum, na které vychází DEN MATEK, a to na 12.5.2024.

Plánovací kalendář 2024 je nástěnný kalendář, který obsahuje důležité informace jako jsou státní svátky, školní prázdniny nebo jmenné svátky a poskytne vám spousty prostoru pro zapsání všech důležitých událostí vaší rodiny.

Stačí si záznamový prostor rozdělit na tolik sloupců, kolik vaše rodina potřebuje a můžete se pustit do vybarvování a doplňování tak, jak vám to bude vyhovovat, abyste měli o všem nejlepší přehled. Nakonec ho jednoduše secvakněte kancelářským klipsem a zavěste na hřebíček na zeď. 

Vytvořte si svůj originální nástěnný kalendář a užijte si plánování svého času!

Katka

                          

Chcete ho vyzkoušet? Stáhněte si zdarma PDF soubor a vytiskněte si ho kolikrát budete potřebovat a v takovém formátu, jaký vám bude vyhovovat (nejlépe se hodí na A4-A3).  A nebo si ho zde můžete koupit  za symbolických 50Kč a k PDF souboru dostanete navíc ještě zdarma PDF hry pro děti. 

Stačí zadat svůj email do políčka níž a obratem Vám přijde odkaz ke stažení PDF souboru.
 

Váš email:                                                     

Odesláním emailu souhlasíte s tím, že vás čas od času oslovím s upoutávkou na své produkty.

Budu ráda, když se se mnou podělíte o vaše dojmy, jak vám vyhovuje, jak jste si dotvořili ten Váš rodinný kalendář nebo co byste ještě třeba doplnili či změnili. 
Díky Katka