NÁŠ PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ 2024

Vytvořte si svůj originální nástěnný kalendář a užijte si plánování svého času!

50 Kč

Kód: PK2024

Novinka
 Náš plánovací kalendář 2024 ( PDF soubor k vytištění) je univerzální nástěnný kalendář, který obsahuje důležité informace jako jsou jmenné svátky, státní svátky, školní prázdniny nebo fáze měsíce a poskytne vám spousty prostoru pro zapsání všech důležitých událostí vaší rodiny.
Stačí si záznamový prostor rozdělit na tolik sloupců, kolik potřebujete a můžete se pustit do vybarvování a doplňování tak, jak vám to bude vyhovovat, abyste měli o všem nejlepší přehled. Nakonec ho jednoduše secvakněte kancelářským klipsem a zavěste na hřebíček na zeď. Je vytvořený ve formátu A3, ale sluší mu i menší velikost A4 :-)

!!!PROSÍM POZOR!!! Do kalendáře se vloupal šotek a schoval do něj jednu chybu. Proto si, prosím opravte v květnu datum, na které vychází DEN MATEK, a to na 12.5.2024.

Pro letošek jsem Náš plánovací kalendář doplnila ještě od dvě stránky a to pro přehledné 
plánování událostí na rok 2025 a pro záznam důležitých informací, kterých není nikdy málo a je fajn je mít někde sjednocené na očích. 

Můžete si koupit PDF soubor k vytištění za symbolickou cenu 50Kč a jako poděkování Vám ke kalendáři přidám ještě soubor s hlavolamy a Bingo do lesa ;-) v případě, že si objednáte pouze toto a nic jiného, zvolte DOPRAVU ZDARMA pro objednávky PDF materiálů. Po uhrazení objednávky Vám soubor pošlu na email, který uvedete v objednávce. 

A nebo si můžete napsat o PDF soubor Kalendáře zdarma zde. 

 

Vaše dotazy

Zpráva