Sada na výrobu recyklovaného papíru

499 Kč

Běžná cena: 599 Kč,
Ušetříte 100 Kč (17 %)

Kód: PapS

Hmotnost: 0,25 kg
NovinkaNáš tipSleva 17%
 

V každé domácnosti vzniká denně nemalé množství odpadu.

A i když odpad vytřídíte podle materiálu, nemusí vše skončit v odpadkovém koši. 


Můj zápisník pro Vás má jedinečnou SADU NA VÝROBU RECYKLOVANÉHO PAPÍRU, s níž se můžete pustit do výroby papíru ihned, bez složitých příprav a shánění pomůcek. Součástí sady jsou archy s připravenou recyklovanou papírovinou, díky které pro Vás bude první zkušenost s domácí výrobou papíru hračkou. Podrobný fotonávod Vás provede celým procesem krok po kroku, takže Vás nic nepřekvapí.  Praktické rady a tipy, jak můžete svůj papír ozvláštnit a co vše z něj můžete vyrobit, vám zajistí věčně prázdný odpadkový koš na papír.


Dejte nekonečný prostor dětské kreativitě a fantazii, aniž byste museli donekonečna kupovat další a další materiál a drahé pomůcky. 


Abyste si s dětmi mohli popovídat o tom, jaký smysl má recyklace papíru, obsahuje sada i zajímavé informace o výrobě a recyklaci papíru. A vaše znalosti a zkušenosti si pak můžete společně otestovat v jednoduchém kvízu


S touto sadou snížíte produkci papírového odpadu vaší domácnosti a posílíte vědomí vašich dětí k zodpovědnosti za to, jak bude vypadat svět, ve kterém budou žít. Naučte se využít efektivně již použité materiály a minimalizovat tak množství odpadu, které po sobě zanecháte. Výroba papíru a jeho využití Vás určitě nadchne!SADA OBSAHUJE:

  • 2 rámečky o rozměru 15x21cm,
  • 3 archy připravené papíroviny (cca 13x19cm) k rozpuštění ve vodě,
  • vzorek obarvené papíroviny k ozdobení papíru,
  • 2 plátna pro finální zpracování a podložení vyrobeného papíru,
  • houbičku na vysušení papíru,
  • vzorek sušené levandule nebo jiných kvítků pro ozdobení papíru


Ať je náš svět smyslů plný!


Vaše dotazy

Zpráva