Můj předškolní zápisník s plackou - PŘEDOBJEDNÁVKA

Placky jsou momentálně ve výrobě, objednané zápisníky se budou rozesílat začátkem června. Děkuji za pochopení.

Placka: Hurá do školy!

299 Kč

Kód: MPŠZpl

Hmotnost: 0,27 Kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolačka

299 Kč

Kód: MPŠZpl1

Hmotnost: 0,27 Kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolačka - palec

299 Kč

Kód: MPŠZpl2

Hmotnost: 0,27 Kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolačka - srdce

299 Kč

Kód: MPŠZpl3

Hmotnost: 0,27 Kg
Novinka

Placka: Jsem předškolák

299 Kč

Kód: MPŠZpl4

Hmotnost: 0,27 Kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolák - hvězda

299 Kč

Kód: MPŠZpl5

Hmotnost: 0,27 Kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolák - palec

299 Kč

Kód: MPŠZpl6

Hmotnost: 0,27 Kg
NovinkaNáš tip
Detailní fotky si Mého předškolního zápisníku si můžete prohlédnout ZDE.
Užijte si s dětmi cestu do školních lavic plnou zábavného poznávání, hravých úkolů a inspirace k zajímavým vzdělávacím aktivitám a objevování.
 

Můj předškolní zápisník je ucelený soubor aktivit, úkolů a her, který je zpracován podle rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Prochází s předškoláky jednotlivé oblasti a rozvíjí a prohlubuje znalosti a dovednosti, které jsou předpokladem pro nástup do školy.  Provází je v každodenních činnostech a běžných situacích, které odpovídají jejich věku. 
Co všechno předškolní zápisník přináší? 

Rozvoj slovní zásoby, vyjadřování a schopnost slovního popisu, výtvarného projevu, seznámení a práci s abecedou, slabikami, čísly, barvami, lidským tělem, smysly, emocemi, rozvoj manuální zručnosti, jemné motoriky, samostatnosti, sociálních dovedností, představivosti, vnímání času a práci s časovým plánem, povědomí o dopravních pravidlech a především podporuje rozvoj fantazie a chuť učit se novým věcem, poznávat a objevovat. 


Jak s předškolním zápisníkem pracovat? 

Jak vám bude vyhovovat. Máte-li dostatek času, můžete si na každý týden vybrat jedno téma, vypracovat si pracovní list a po zbytek týdne se k němu průběžně vracet. A nebo může být Můj předškolní zápisník rychlým shrnutím toho, co už předškolák (nebo dokonce čerstvý školák) umí nebo by umět měl. 


Do zápisníku je vložen jako samostatný list Předškolácký průkaz, na který stačí doplnit jméno dítěte, fotku nebo třeba dokreslit jeho portrét a z druhé strany dopsat krátké věnování.Vytvoříte tak pro každého předškoláka originální vzpomínku na tuto významnou životní událost.  


Černobílé provedení dává prostor dětské fantazii a vlastní tvořivosti.
MŮJ
předškolní ZÁPISNÍK potěší každého budoucího školáčka, který se těší do školy a těm, kterým se zatím do školy moc nechce, ukáže, že učení může být i uvolněná pohoda plná her, legrace a objevování. 

  •  formát A4
  •  58 stran v černobílém tisku 
  •  29 okruhů, témat, pracovních listů
  •  tištěný s ohledem k přírodě na recyklovaném papíře
  •  kompletně napsaný a nakreslený ručně

V nabídce se 7 různými plackami se špendlíkem pro snadné připnutí na oděv nebo batůžek - dle aktuální skladové dostupnosti nebo bez placky. Placku můžete použít jako významný symbol při “pasování předškoláků” ať už ve školce a nebo doma v soukromí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky