Můj předškolní zápisník - PDF pouze pro školská zařízení

PDF soubor, který obsahuje kompletní "Můj předškolní zápisník" v elektronické podobě. Soubor je určen pro školská zařízení, dětské kluby, centra a jiné vzdělávací skupiny, které ho mohou pro své potřeby (v rámci jedné organizace) užívat neomezeně a tisknout si z něj opakovaně.

Zakoupením tohoto produktu získáte PDF soubor MÉHO PŘEDŠKOLNÍHO ZÁPISNÍKU v kompletní podobě jako je tištěná varianta. Zároveň s tím získáváte souhlas s neomezeným kopírováním pro vaše potřeby. Ne ovšem pro šíření dále třetím stranám. K tomuto materiálu si můžete pro své předškoláky opakovaně objednávat i upomínkové předškolácké placky na oděv a batůžky. Podmínkou je objednání minimálně 25ks najednou.

----------------------------------------------------------------------------
 

Užijte si s dětmi cestu do školních lavic plnou zábavného poznávání, hravých úkolů a inspirace k zajímavým vzdělávacím aktivitám a objevování. 

Můj předškolní zápisník je ucelený soubor aktivit, úkolů a her pro děti, které se chystají do školy. Při jeho tvorbě jsem vycházela z obsahu rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Děti s jeho pomocí rozvíjí a prohlubují znalosti a dovednosti, které jsou předpokladem pro nástup do školy. Každý pracovní list přináší neobvyklý úkol nebo hru a navíc děti vybízí k vybarvování, dokreslování a dalšímu tvoření. Praktické aktivity a úkoly provází děti v každodenních činnostech a běžných situacích, které odpovídají jejich věku. 
Co všechno předškolní zápisník přináší? 

Rozvoj slovní zásoby, vyjadřování a schopnost slovního popisu, výtvarného projevu, seznámení a práci s abecedou, slabikami, číslicemi, barvami, lidským tělem, smysly, emocemi, rozvoj manuální zručnosti, jemné motoriky, samostatnosti, sociálních dovedností, představivosti, vnímání času a práci s časovým plánem, povědomí o dopravních pravidlech a především podporuje rozvoj fantazie a chuť učit se novým věcem, poznávat a objevovat. 


Jak s předškolním zápisníkem pracovat? 

Jak vám bude vyhovovat. Máte-li dostatek času, můžete si na každý týden vybrat jedno téma, vypracovat si pracovní list a po zbytek týdne se k němu průběžně vracet a dál ho rozvíjet při dalších činnostech a hrách. Můžete z něj sestavit přeškolákům portfolio. A nebo může být Můj předškolní zápisník rychlým shrnutím toho, co už předškolák (nebo dokonce čerstvý školák) umí nebo by umět měl.


Součástí je samostatný list "Předškolácký průkaz", na který stačí doplnit jméno dítěte, fotku nebo třeba dokreslit jeho portrét a z druhé strany dopsat krátké věnování. Vytvoříte tak pro každého předškoláka krásnou vzpomínku na tuto významnou životní událost. Spolu s pamětní plackou (která může svou velikostí symbolizovat medaily) pak může být krásnou památkou na tradiční pasování předškoláků.


Černobílé provedení dává prostor dětské fantazii a vlastní tvořivosti.

MŮJ předškolní ZÁPISNÍK potěší každého budoucího školáčka, který se těší do školy a těm, kterým se zatím do školy moc nechce, ukáže, že učení může být i uvolněná pohoda plná her, legrace a spontánního objevování. 


  • PDF soubor k vytištění Zápisník formát A4, Předškolácký průkaz A5
  •  46 stran v ČB provedení ve vysoké kvalitě
  •  29 okruhů, témat, pracovních listů
  •  kompletně napsaný a nakreslený ručně
Při objednání je nutné uvést IČO organizace, která pracuje s dětmi.  

Děkuji, že respektujete autorská práva a materiál užíváte jen pro své potřeby a nešíříte jeho elektronické, ani tištěné kopie dál. 

Vaše dotazy

Zpráva