Můj předškolní zápisník - PDF pouze pro školská zařízení

Soubor pracovních listů "Můj předškolní zápisník" v elektronické podobě. Sada je určena pro školská zařízení, dětské kluby, centra a jiné vzdělávací skupiny, které ji mohou pro své potřeby (v rámci jedné organizace) užívat neomezeně a tisknout si ji opakovaně.

Elektronický soubor obsahuje všechny tištěné strany z Mého předškolního zápisníku. K tomuto materiálu si můžete pro své předškoláky opakovaně objednávat i upomínkové předškolácké placky na oděv a batůžky. Podmínkou je objednání minimálně 25ks najednou.
Užijte si s dětmi cestu do školních lavic plnou zábavného poznávání, hravých úkolů a inspirace k zajímavým vzdělávacím aktivitám a objevování. 

Můj předškolní zápisník je ucelený soubor aktivit, úkolů a her, který je zpracován podle rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Prochází s předškoláky jednotlivé oblasti a rozvíjí a prohlubuje znalosti a dovednosti, které jsou předpokladem pro nástup do školy. Provází je v každodenních činnostech a běžných situacích, které odpovídají jejich věku. 

Co všechno předškolní zápisník přináší? 

Rozvoj slovní zásoby, vyjadřování a schopnost slovního popisu, výtvarného projevu, seznámení a práci s abecedou, slabikami, čísly, barvami, lidským tělem, smysly, emocemi, rozvoj manuální zručnosti, jemné motoriky, samostatnosti, sociálních dovedností, představivosti, vnímání času a práci s časovým plánem, povědomí o dopravních pravidlech a především podporuje rozvoj fantazie a chuť učit se novým věcem, poznávat a objevovat. 


Jak s předškolním zápisníkem pracovat? 

Jak vám bude vyhovovat. Máte-li dostatek času, můžete si na každý týden vybrat jedno téma, vypracovat si pracovní list a po zbytek týdne se k němu průběžně vracet. Můžete z něj sestavit přeškolákům portfolio. A nebo může být Můj předškolní zápisník rychlým shrnutím toho, co už předškolák (nebo dokonce čerstvý školák) umí nebo by umět měl.


Do zápisníku je vložen jako samostatný list Předškolácký průkaz, na který stačí doplnit jméno dítěte, fotku nebo třeba dokreslit jeho portrét a z druhé strany dopsat krátké věnování.Vytvoříte tak pro každého předškoláka originální vzpomínku na tuto významnou životní událost.  


Černobílé provedení dává prostor dětské fantazii a vlastní tvořivosti.

MŮJ předškolní ZÁPISNÍK potěší každého budoucího školáčka, který se těší do školy a těm, kterým se zatím do školy moc nechce, ukáže, že učení může být i uvolněná pohoda plná her, legrace a spontánního objevování. 


  • PDF soubor k vytištění Zápisník formát A4, Předškolácký průkaz A5
  •  46 stran v ČB provedení ve vysoké kvalitě
  •  29 okruhů, témat, pracovních listů
  •  kompletně napsaný a nakreslený ručně
Při objednání je nutné uvést IČO organizace, která pracuje s dětmi.  

Děkuji, že respektujete autorská práva a materiál užíváte jen pro své potřeby a nešíříte jeho elektronické, ani tištěné kopie dál. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky