Můj předškolní zápisník

279 Kč

Kód: MPŠZ

Hmotnost: 0,27 kg
NovinkaNáš tip

 Užijte si s dětmi cestu do školních lavic plnou zábavného poznávání, hravých úkolů, tvoření a inspirace k zajímavým vzdělávacím aktivitám a objevování. 

Můj předškolní zápisník je ucelený soubor aktivit, úkolů a her pro děti, které se chystají do školy. Při jeho tvorbě jsem vycházela z obsahu rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Děti s jeho pomocí rozvíjí a prohlubují znalosti a dovednosti, které jsou předpokladem pro nástup do školy. Každý pracovní list přináší neobvyklý úkol nebo hru a navíc děti vybízí k vybarvování, dokreslování a dalšímu tvoření. Praktické aktivity a úkoly provází děti v každodenních činnostech a běžných situacích, které odpovídají jejich věku.

 Co všechno předškolní zápisník přináší? 
 Rozvoj slovní zásoby, vyjadřování a schopnost slovního popisu, výtvarného projevu, seznámení a práci s abecedou, slabikami, číslicemi, barvami, lidským tělem, smysly, emocemi, rozvoj manuální zručnosti, jemné motoriky, samostatnosti, sociálních dovedností, představivosti, vnímání času a práci s časovým plánem, povědomí o dopravních pravidlech a především podporuje rozvoj fantazie a chuť učit se novým věcem, poznávat a objevovat. 

 Jak s předškolním zápisníkem pracovat? 
Jak vám bude vyhovovat. Máte-li dostatek času, můžete si na každý týden vybrat jedno téma, vyplnit  pracovní list a po zbytek týdne se k němu průběžně vracet a dál ho rozvíjet při dalších činnostech a hrách. A nebo může být Můj předškolní zápisník rychlým shrnutím všeho, co už předškolák (nebo dokonce čerstvý školák) umí nebo by umět měl.

Do zápisníku je vložen jako samostatný list Předškolácký průkaz, na který stačí doplnit jméno dítěte, fotku nebo třeba dokreslit jeho portrét a z druhé strany dopsat krátké věnování. Vytvoříte tak pro každého předškoláka originální vzpomínku na tuto významnou životní událost.  

 Černobílé provedení dává prostor dětské fantazii a vlastní tvořivosti.

MŮJ předškolní ZÁPISNÍK potěší každého budoucího školáčka, který se těší do školy a těm, kterým se zatím do školy moc nechce, ukáže, že učení může být i uvolněná pohoda plná her, legrace a objevování. 

  •  formát A4

  •  58 stran v černobílém tisku 

  •  29 okruhů, témat, pracovních listů

  •  tištěný s ohledem k přírodě na recyklovaném papíře
  • kompletně napsaný a nakreslený ručně

K zakoupenému Mému předškolnímu zápisníku můžete také dokoupit libovolné množství pamětních placek pro předškoláky.

 

 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky